Namuose > Paroda > Turinys
"Dunlop" įtraukia į diapazoną hypersport D213 GP Pro
Sep 07, 2017

Priekinės padangos konstrukcija

Po sėkmingų bandymų motorsport, "Dunlop" pristatė sekančios besiūlė juosta (JLB) konstrukcijos priekinės padangos. Paskutinis JLB konstrukcinių savybių trijų sluoksnių tos kontrolės padangos deformacijos dideles išcentrines jėgas ir kai palinkimas virš į kampus greičiu. Šis naujas JLB statybos taip pat buvo sukurta siekiant suteikti papildomą tikslumą ir stabilumą po staigaus stabdymo.

JLB statyba pradėta taikyti kartu su nauja priekinio profilio forma. Šią technologijų derinys suteikia didesnio sąlyčio paviršiuje visai liesos kampai, sumažinta vairavimo pastanga ir labai reaguoja savo ruožtu-iš.

Galutinis formos raštas su optimizuota "Groove" kampai

"Dunlop" sako D213 GP Pro fotoaparato išskirtinis protektoriaus raštas sukurtas optimizuoti kartus sušilti ir teikti didžiausią sąlytį su sausomis sąlygomis.

Lenktynių debiutas

Atidarymo apvalios CIV nacionalinės Trophy 600 čempionato Imola, Italija balandžio 22 d., Stefano Casalotti (Yamaha) davė D213 GP Pro savo pirmąjį laimėti čempionatą. Ši pergalė buvo po Kevin Wahr Win savo Yamaha R6 ne pirmą IDM Supersport apvali, sezono metu Nürburgring kitą mėnesį. Padangos yra šiuo metu diegiama per savo žingsnių kas "Dunlop" mano pačių reikliausių kelių lenktynių juos visus, Isle of Man TT, po išbandyti ir atrinkti keletą pirmaujančių komandų.

Pilnas hypersport portfelio