Namuose > Naujienos > Turinys
"DUCATI HYPERMOTARD", JIMMY KIMMEL, VEIKIA "CHIPS FILM"
Jan 19, 2017

Photo courtesy of Ducati

"Ducati" "Hypermotard" buvo pristatytas "Jimmy Kimmel Live", kad būtų galima reklamuoti būsimus filmus "CHIP".

Sausio 11 d. " Ducati " " Hypermotard" motociklas pasirodė "Jimmy Kimmel Live" akcijoje, kuri yra reklamos dalis, skirta italų prekės ženklo dalyvavimui būsimame "CHIP" žaidynėse. Šiame segmente aktoriai Dax Shepard ir Michael Peña nuvažiavo Ducatis į "El Capitan" teatrą Holivudo bulvaryje, kad atliktų trumpą triuką, skatinančią artėjantį filmą. Du "Ducati Hypermotard" naudojami įrenginiai buvo panašūs į "Kimmel" lipdukų Kalifornijos greitkelių patrulinių motociklų išvaizdą.

"Warner Bros. Pictures" filmas, kurį JAV ir Kanadoje ketina išleisti 2017 m. Kovo 24 d., Daugiausia dėmesio skirs dviems Kalifornijos greitkelių patrulių policijos pareigūnams ir yra populiarios televizijos laidos permaina. Filmas buvo parašytas ir režisierius Shepardas, kuris taip pat žvaigždes kartu su Peña žaidžia Jon Baker ir Frank'Ponch'o Poncherello.

Ducati "Hypermotard" pasirodo filme kaip priešprieša tradiciniams policijos motociklams. "Hypermotard" šeima yra "Ducati" interpretacija ant motociklo "supermotard" stiliaus, kuris naudojamas kintamuose lenktyninių paviršių tipuose. "Hypermotard", turintis didelį, lankstų smeigtukų ir siaurų šonų plotą, sukuria dinamišką dviratį įkvėptą estetiką ir yra sukurtas taip, kad būtų pakankamai universalus, kad galėtų važiuoti miesto keliais, savaitgaliais keliauti ar stebėti dienos įspūdžius.