Namuose > Naujienos > Turinys
Skill of Sports Radial Motociklų padangos
Jun 22, 2017

Skill of Sports Radial Motociklų padangos
Kai tiksliai perkate sportinių radialinių motociklų padangas, visų pirma norėdami pamatyti jų originalų automobilį, kokios rūšies sporto radialinės motociklų padangos yra keletas sportinių radialinių motociklų padangų lygių, tada žiūrėkite, kokia sportinių radialinių motociklų padangų markė Importuotas? Ar vidaus? Kuris prekės ženklas yra importuojamas? Kokį prekės ženklą gamina Kinija? Žiūrėkite vėliau, bet taip pat pažiūrėkite į savo naudojimąsi sportinių automobilių radialinėmis motociklų padangomis - tai kokia medžiaga yra sporto radialinių motociklų padangų lopšys, ar yra viskozė? Ar nailonas? Ar viela? Kadangi tame pačiame automobilyje, jei skirtingų laidų naudojimas kaip skerspjūvio sportinių radialinių motociklų padangų, jis sunaikins transporto priemonės geriausią manevringumą ir geriausią naudojimo efektyvumą. Čia jums bus remiamasi anksčiau apibūdinta slenkama padanga, atitinkanti žinias, kad būtų galima patvirtinti skerdenos struktūrą. Ir tada pažvelk į sportinių radialinių motociklų padangų modelį. Objektyvios modelio padangos - taip paprasta, kaip ir bendrą, gali būti suskirstytos į tris kategorijas, ty, lygios linijos, juostelės ir išsamus modelis (vidurinis išilgai linijų, abiejų juostų pusių). Aukščiau minėti dalykai yra aiškūs po to, kai aišku, o tada pažiūrėkite į savo naudojimąsi originaliu sportiniu radialiniu motociklo padangomis, kaip tai veikia? Kad originalus sportinių radialinių motociklų padangų naudojimas yra labai geras, tuomet, remiantis skaičiais, tai yra. Jei pradinis sportinio radialinio motociklų padangų kokybės vartojimas nebūtų patenkintas, pavyzdžiui, nešiokite, protektoriaus nesaugumas ar modelis nėra idealus, tada šį kartą sportiniams radialiniams motociklų padangoms bus galimybė iš naujo pasirinkti. Jei šį kartą sportiniams radialiniams motociklams padangos bus daugiau nei dvi, galite pasirinkti naują prekės ženklą. Pavyzdžiui, dvi naujos padangos, galite pritvirtinti naujus dvi sporto radialines motociklų padangas ant priekinio rato, kad būtų iš naujo sportuojamos radialinės motociklų padangos, dabar galite nepatenkinti radialine sportine varikliu. Visos automobilių padangos pakeistos. Jei pasikeitimas yra skirtas visiems pokyčiams, pasirinkimo galimybė dar didesnė. Pvz., Pradinis padangų naudojimas, tai taip pat galima pakeisti radialine padanga; jei pradinis sportinio radialinio motociklų padangų modelio naudojimas nėra patenkintas, šiuo metu galite pasirinkti, kaip jūsų automobilis važiuoja kelio modeliu.
Šiuo metu importuojamų sportinių radialinių motociklų padangų ir vidaus sporto radialinių motociklų padangų rinkoje yra santykinai didelės, todėl sportinių radialinių motociklų padangų pirkimo pirmasis nustato savo poziciją, jei originalus naudojamas sporto takas yra motociklo padangai netenkina ketinimo pakeisti prekės ženklą, visų pirma nuspręs pirkti importą? Arba įsigykite namie? Ir pagal anksčiau aprašytus vidaus ir užsienio sporto radialinius motociklų padangų gamintojus ir jų kokybiškus produktus pirkti savo poreikius sportiniams radialiniams motociklų padangoms.
Virš jų, patys įsigyjant sportinę radialinę motociklų padangą, turėtų būti padaryta prieš idėją. Be to, pasikonsultavę su pardavėju, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į kitas žinias apie sportinę radialinę motociklų padangą:
① atkreipkite dėmesį į kainą. Šiuo metu Kinijos sportinė radialinė motociklų padangų rinka yra labiau chaotiška, nėra vieningos valdymo, nėra vienodos kainos, o kai kurie platintojai pirkimo kanalai yra skirtingi, o kai kurie platintojai padidina greitį, todėl tas pats sportinis radialinis motociklas Padangos gali būti labai didelės. Todėl sportuojant radialines motociklų padangas, kai įmanoma, paprašykite keletą daugiau - tai protingas pasirinkimas.
② dabartinės importo sporto radialinės motociklų padangos, paprastai nėra su vidiniu vamzdžiu atėjo, su sporto radialinės motociklo padangų pramonės žargono, yra "padangos", o ne "antklodė". Tačiau bendrosios paklaidos padangos yra su vidaus vamzdžiu eiti, o kai kurie importuoja vidinius vamzdžius, o kai kurių su vidaus padangomis, todėl ir pardavėjai, norėdami aptarti kainą, reikia pasakyti "padangos" arba "antklodė"; Vidinis vamzdis arba vidinis vamzdelis. Šie nedideli dalykai taip pat turi būti aiškiai išdėstyti, kad nebūtų klaidingai suprastų abiejų pusių.
③ Patikrinkite savo, kad įsigytumėte sportinių radialinių motociklų padangas. Pirmiausia patikrinkite modelį ir lygį, o po to patikrinkite skerdenos struktūrą. Be to, norint patikrinti, ar gumos išvaizda išjungta, modelis yra tvarkingas, šonu pažymėtas yra pilnas, skaidrus, vaisiaus lūpos (su ratlankio sąsaja) yra deformuotos arba subraižytos. Ir tada, norint patikrinti kilmę, importuojamų sportinių radialinių motociklų padangų pristatymas iš esmės buvo pristatytas jų kilmę, kad būtų galima pamatyti, kad sportinių radialinių motociklų padangų įsigijimas yra ne jų kilmė. Ir vidaus sporto radialinės motociklų padangos turės pažvelgti ne gamyklos produkcija, nėra "A" klasės produktus. Be specialaus sportinio radijo motociklų padangų patikrinimo prekės ženkle yra nepažeista. Bendrieji vidaus sporto radialiniai motociklų padangų gamintojai gamina netinkamus produktus, o ne sunaikinami, bet kainų sumažinimas, tačiau gamykla apskritai bus sportinių radialinių motociklų padangos, kurių prekės ženklas yra nusidėvėjęs, kad demonstruotų nekvalifikuotus produktus. Tačiau kai kurie pardavėjai ir vartotojai nesako , vis dar parduodama pagal kvalifikuotus produktus. Todėl, kai perkate vietines sportines radialines motociklų padangas, būtinai patikrinkite savo prekės ženklą.