Namuose > Naujienos > Turinys
Kas yra tinkama operacija siekiant užkirsti kelią nenormaliam miesto motociklų padangų dėvėjimui
Oct 20, 2017

Kokia yra tinkama priemonė išvengti miesto motociklų padangos neįprasto nusidėvėjimo
Miesto motociklų padangose, naudojant nenormalų nusidėvėjimą, paprastai būna šeši atvejai: pirma, karūnėlių vainiko viduryje; Antra, karūna pečių išskirtinis dėvėjimas; Trečia, vaivorykštės viduje (ar šoninėje) yra nenormalus dalinis nusidėvėjimas; Ketvirta, karūna buvo dygliuotos; šeši karūna karūna vietinis nusidėvėjimas. Daugiausia dėl netolygaus protektoriaus nusidėvėjimo, tarp sluoksnio, laido atpalaiduojamo ir susmulkinto sluoksnio ir dėl to susidariusio skerdenos plyšio.
Miesto motociklų vairavimas, miesto motociklų padangos jėgos dalys yra sudėtingesnės: vertikali kryptis vertikalioje reakcijos jėgoje, tangentinė vertikalios ir horizontalios reakcijos jėgos kryptis, taigi miesto motociklo padangai šiuose kryptimis yra visiškas ar vietinis santykinis paslydimas, Dėl protektoriaus susidėvėjimo ir deformacijos; vidinio tempimo skerdenoje, nuovargio sukeliamas suspaudimas, taip sumažinamas stiprumas; kai sluoksnis yra tarp šlifavimo įtempių, kai įtempis viršija adsorbciją tarp sluoksnio ir gumos sluoksnio, bus laisvo laido reiškinys; Miesto motociklų padangų deformacijoje padanga ir vidinis vamzdis taip pat atsiras tarp trinties šilumos, oro dalelyje paskirstytos šilumos dalies, kitos sukauptos šilumos dalies, sukeliamos miestų motociklų padangos temperatūros, eksploatacijos pablogėjimo, kad padidėjo miesto motociklų padangų nusidėvėjimas, dėl kurio laidas buvo laisvas, skaldytas ir skerdenos plyšimas ir pan.
Atsargumo priemonė:
1, siekiant sustiprinti miesto motociklų padangų techninę priežiūrą, kad "keturi pagrindai" (tai yra "Qin Pai" oro slėgis, kruopšta patikrinimo padangų temperatūra, grunto kasimo akmenys, įžeminimo skylė) pagal miesto spaudimo nuostatas Motociklų padangų infliacija, būklė ir tam tikra apkrova reguliariai tikrina ir reguliuoja miesto padangų slėgį padangose bent kartą per mėnesį; vasarą dėl aukštesnės aplinkos temperatūros, pvz., padangų temperatūros nustatymas turėtų būti tinkamas, kad padidėtų sustojimų skaičius, siekiant išvengti stipraus saulės šviesos tiesioginio miesto motociklų padangos, šakutės šešėlio, nenaudoti šalto vandens aušinimo ar defliacinio pakėlimo; Žiemos atvira ilgą laiką, kai pastatyta, turėtų būti City Motorcycle padangose, esančiose žemiau pakloto lentos, pradedant negalima pagreitinti iš karto, kol "City Motorcycle" padangų karštis ir paskui persikels Normalus važiavimas. Norėdami greitai pašalinti įterptą protektorių tarp metalo, stiklo, žvyro ir kitų šiukšlių; pašalinus įterptus šiukšles, tokias kaip žaizda pasiekusi vaisiaus kūną, turėtų būti pakeistos naujos "City Motorcycle" padangos. Norėdami laiku patikrinti City Motorcycle padangų nagus, pjaustyti, būgnus ir įtrūkimus ir tt, jei gilesnio skylės žaliavinio gumos užpildyti.
2, siekiant laiku pagerinti važiuoklės techninę priežiūrą, kad būtų užtikrintas ratų padėties patikrinimas ir koregavimas, siekiant užtikrinti, kad priekinis sparnas ir apvirstų kampas atitiktų konstrukcijos reikalavimus; patikrinkite, ar ratlankio įtrūkimai, deformacijos ir akivaizdi korozija, jei tokia turėtų būti nedelsiant suremontuota, arba kokybiškos ratlankiai; Užtikrinkite, kad padangos ir "City Motorcycle" padangos atitiktų; pagal užpildymo riebalų nuostatas ir sureguliuokite ratų guolius, pritvirtintus strypus, pagrindinį kaiščio įvorės tarpą iki projekto vertės; išlaikyti miesto motociklų padangų pusiausvyrą, pvz., disbalansą, atlikti dinaminio balanso testą; dažnai atliekamas vožtuvų išmetimo patikrinimas, siekiant nustatyti, ar miesto motociklų padanga pateko į alyvą, kai į padangą pateko alyva, nedelsiant pašalinti miesto motociklų padangų valymą, patikrinus dujų likučius, "City Motorcycle" padangas, dedamas į šiltnamį atkurkite padangų elastingumą į ratlankį, kai sluoksnis į vaisiaus burną paduoda muilą, kad nepažeistumėte burnos; naujoji stotis turėtų praeiti maždaug 200 km nuo nusidėvėjimo prieš įprastą eismo stabdžių būgno tarpo naudojimą. Reikėtų koreguoti pagal projektinę vertę, be vilkimo; ratų alyvos antspaudas ir stabdžių cilindras neturėtų būti išsiliejusios naftos, kad mieste nebūtų įpilta į variklį motociklo šlapias gumines padangas; šoninis ir radialinis sūpynės kiekis turėtų atitikti ratų surinkimo reikalavimus.
3, siekiant pagerinti vairavimo įgūdžius, turėtų būti lėtas, kad būtų galima pradėti sankabos pedalą, sklandžiai pradėti; važiavimas didžiausiu greičiu neturėtų viršyti "City Motorcycle" padangų lygio greičio apribojimo; kelionės procesas turėtų stengtis išvengti greito pagreičio, avarinio stabdymo ir avarinio vairavimo. Važiavimas turėtų būti pažymėtas, kad šiurkšta, aštra ir aštrus medžiaga, išsibarstę kelyje. Kai yra kliūčių, tokių kaip akmenys ir duobes, turėtumėte sulėtinti arba išvengti.
4 pagrįstas pasirinkimas ir miesto motociklų padangų specifikacijos turėtų būti pagrįstos miesto motociklų svoriu ir krovinio svoriu, kurį sukuria statinė apkrova, ir miesto motociklus, vairuojančius dinaminę apkrovą, ir apsvarstyti kelio ir greičio veiksnius, siekiant nustatyti "City Motorcycle" padangas. pagal nurodytas ratlankio specifikacijas; toje pačioje ašyje turėtų būti tas pats markės, specifikacijos, modeliai ir miesto motociklų padangų lygis; "facelift" miesto motociklų padangos turėtų būti bendrosios monetos; Turėtų būti naudojama miesto motociklų padanga. Pirmasis ratas turėtų būti įrengtas su mažesniu traumu, nusidėvėjimu. Miesto motociklų padanga. Po perkėlimo reikia reguliuoti padangų padėtį, kad būtų galima sureguliuoti slėgį; turėtų būti pagrįstas vairavimo sąlygomis, kad būtų parinktas tinkamas protektoriaus raštas; sumontuotas miesto motociklų padangos modelis, turėtų atkreipti dėmesį į rato riedėjimo ženklo kryptį.