Namuose > Naujienos > Turinys
Diegdami kietąjį motociklą, radialinė padanga turėtų atkreipti dėmesį į tai, į ką penki dalykai
Sep 20, 2017

Diegdami kietąjį motociklą, radialinė padanga turėtų atkreipti dėmesį į tai, kas yra penkių dalykų
Solidu motociklo radialine padanga yra pripučiama motociklo radialinė padanga (tuščiavidurio motociklininko radialinė padanga), atitinkanti motociklų padangą, karkasas yra tvirtas, nėra karkaso virvių, be pripučiamų, todėl nėra vidinio vamzdžio ar hermetiško sluoksnio. Pirmoji motociklų radialinė padanga yra tvirta motociklų radialinė padanga. Tvirta motociklo radialinė padanga šiuo metu naudojama tik mažo greičio didelės apkrovos transporto priemonėms ar mašinoms, taip pat mašinoms su fiksuota padėtimi. Taigi kietos padangos įrengimas turėtų atkreipti dėmesį į šiuos penkis dalykus:
1, naudokite standartinį ratlankį, deformuokite arba nenaudokite pažeistų ratų.
2, prieš padangų ir motociklų radialinės padangos derinį, išvalykite ratus ir motociklų radialinę padangą, vidaus griūtys negali likti.
3, prieš ratlankių ir motociklų radialinės padangos derinį. Galite naudoti riebius tepalus ar muiluotus vandenis, kad nuvalytumėte dangtelio ratlankius. Nenaudokite tepalų.
4, ratų ir motociklų radialinės padangos derinys turėtų atkreipti dėmesį į montavimo atvejį, nenaudokite daugiau nei įprastas vėjo slėgio priverstinis montavimas, kad būtų išvengta pavojaus.
Kietosios motociklinės radialinės padangos paprastai naudojamos didelės apkrovos metu, reikalauja pakankamo junginio slėgio ir atsparumo nusidėvėjimui, pakankamai stiprios tempimui, didelės kietumo, mažos pastovios deformacijos ir gero atsparumo dilimui.
Tvirta motociklo radialinė padanga yra tinkama naudoti nedideles greitį, didelę apkrovą sunkiomis naudojimo sąlygomis pramoninių motociklų padangose, jos saugumas, ilgaamžiškumas, taupymas yra žymiai geresnis nei pripučiamos padangos, plačiai naudojamos įvairiuose pramoninėse transporto priemonėse, karinėse transporto priemonėse, statybinėse mašinose, uosto oro uosto vilkimo transporto priemonės ir kitos sritys.
Kietoji motociklų radialinė padanga yra vienintelis automobilio ir žemės prisilietimo taškas, susijęs su saugių žmonių gyvenimu. Ir kai kurios nesąžiningos įmonės, norėdamos gauti didžiulį pelną, perdirbimo atliekų motociklų padangos vėl buvo atnaujintos po pardavimo. Vartotojai to nekenčia, kad įsigydami motociklų radialinę padangą, atkreipkite dėmesį į tai, kas gali atskirti originalią motociklų radialinę padangą ir atnaujintą motociklų radialinę padangą?
Pirmoji metodika: stebėkite motociklų radialinę padangų spalvą ir blizgesį
Iš eilučių požiūriu, esant normalioms aplinkybėms, dėl prastos kokybės restauruotos padangos apdorojimas yra labai nereguliarus, todėl griovelis yra santykinai seklias. Kalbant apie spalvą, prastos kokybės rekonstruotos padangos atrodo ryškios spalvos, blizgios, blizgios ir formalios gana tamsios. Atnaujinta motociklo radialinė padangų spalva ir blizgesys yra gana drąsios.
2 metodas: stebėkite protektoriaus ir sienos pertvaros vietą
Pirmasis žvilgsnis į šoną, įvairūs ženklai yra užpildyti, motociklų padangų gamintojai turi logotipo modelio kodą, kad pamatytų, ar modelio kodas ir motociklų radialinis padangų modelis. Po to, kai peiliu matosi, kaip protektorius ir skerdenos yra sujungtos su sklandžiais, restauruotomis padangomis, savarankiškai pagaminta protektoriaus forma pritvirtinama prie senojo skerdenos, protektoriaus ir šoninės sienelės tarp padengimo, nes naujos padangos yra plokščios, motociklas. padangos pusė.
Trečias būdas: suvokti "Motociklų radialinės padangos" ženklą
Kaip mes visi žinome, originalioje autentiškoje "Motociklų radialinėje padangoje" iš išorės bus keletas išgaubtų ženklų, nurodančių motociklų padangų modelį, eksploatacines charakteristikas, gamybos datą ir dėvimojo logotipą (paprastai motociklų padanga spausdinama išorėje TWI arba mažas trikampis logotipas "For protektoriaus nusidėvėjimo logotipas), tikros naujos padangos, šios žymos yra integruotos į motociklų radialinę padangą, traukos rankena negali nuleisti.
Apskritai, nuolatiniai "Motociklų radialinės padangos" gamintojai, padangų gamintojai turi kelis išsikišusius ženklus, žyminčius motociklų padangų modelius ir eksploatacines charakteristikas, o vidinėje paviršiuje yra spausdinimo laikas (nurodykite keturis skaitmenis, paprastai pirmus du XX gamybos savaitė, o po to - gamybos metai), aiškiai matomos protektoriaus priešlaidžio griovelio nusidėvėjimo žymos. Ir dauguma renovuotų motociklų radialinės padangos požymių pakartotinai įklijuoti, su nagų įbrėžimų šiais požymiais, gali būti ištrauktas iš motociklų radialinės padangos bus atnaujintas.